Cennik

 Cennik podstawowy (spotkania indywidualne, bez testów na nietolerancje pokarmowe)

 

    Usługa Zakres usługi Cena  
1.   "pierwsza wizyta" pomiar składu ciała i wywiad dietetyczny
Wywiad dietetyczny- aby dobrze opracować dla Ciebie program dietetyczny musimy dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej. Co będzie miało dla nas znaczenie? Przede wszystkim powód Twojej wizyty u nas, ale także Twój stan zdrowia, aktywność fizyczna, rodzaj wykonywanej pracy, styl życia, dotychczasowe zwyczaje żywieniowe a także preferencje spożywcze i wszystko inne, co okaże się niezbędne do dopasowania programu dietetycznego do Twoich potrzeb.
100 zł  
 
wizyty
2.   kontrola (wizyta 3 i kolejne) pomiar składu ciała, analiza postępów, ew. modyfikacja diety zależna od potrzeb 100 zł
3.   pomiar składu ciała sam pomiar składu ciała 80 zł
4.   plan dietetyczny podstawowy rozkład posiłków, produkty wskazane, wymienniki
Rozkład posiłków- bardzo istotne w prawidłowym odżywianiu jest regularność spożywania posiłków oraz odpowiednie proporcje ilości konsumowanej żywności w poszczególnych posiłkach. Otrzymasz od nas dokładne wskazówki, ile posiłków i kiedy w ciągu dnia najlepiej będzie je spożywać. Jeśli prowadzisz nieregularny tryb życia to rozpiszemy dla Ciebie nawet każdy dzień osobno.
Produkty wskazane- jest to gama produktów, których spożywanie jest szczególnie pożądane ze względu na Twój stan zdrowia czy pożądane efekty stosowania planu dietetycznego. Przygotujemy dla Ciebie opis każdej z grup produktów z konkretnymi wskazaniami.
Wymienniki- w naszej poradni, dla wygody klientów posługujemy się systemem wymienników spożywczych. Wyróżnimy kilka grup produktów/ grup wymienników takich jak: warzywne, owocowe, skrobiowe, mięsne, tłuszczowe oraz mleczne. My powiemy Ci ile jakich wymienników powinno być w jakim posiłku, a Tobie łatwiej będzie samodzielnie komponować swoje posiłki. Wymienniki nauczą Cię jak komponować swój własny jadłospis. Pozwoli Ci to nie tylko osiągnąć wyznaczony cel, ale łatwo go utrzymać.
150 zł

 
plany
dietetyczne

z wymiennikami
 
 

5.   plan dietetyczny rozszerzony rozkład posiłków, produkty wskazane, wymienniki,
7 dniowy jadłospis, przykładowe przepisy
Jadłospisy i przykładowe przepisy - w zależności od wybranego wariantu przygotowujemy dla Ciebie jadłospis na 1, 7, 14, a nawet 30 dni, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji smakowych. W ramach jadłospisu podajemy także przepisy na mniej standardowe dania. Wszystkie dania są proste w przygotowaniu i wymagają poświęcenia max 30min. Opieramy się o produkty szeroko dostępne.
280 zł
6.   plan dietetyczny pełny rozkład posiłków, produkty wskazane, wymienniki,
14 dniowy jadłospis, przykładowe przepisy
450 zł
7.   plan dietetyczny VIP rozkład posiłków, produkty wskazane, wymienniki,
 30 dniowy jadłospis, przykładowe przepisy
900 zł
8.   jadłospis 14 dni 14 dniowy jadłospis, przykładowe przepisy 300 zł  jadłospisy
9.   jadłospis 1 dzień 1 dzień jadłospisu i przykładowe przepisy 25 zł
10. jadłospis 14 dni - dieta specjalistyczna

14 dniowy jadłospis, przykładowe przepisy

Dieta specjalistyczna  - wszystkie schorzenia, w których nie możemy oprzeć się o system wymiennikowy (patrz wyżej plany dietetyczne) i które należy dokładnie przeliczyć w programie dietetycznym na zawartość poszczególnych składników odżywczych, np. istnieje duże ryzyko niedoboru wapnia, białka (diety eliminacyjne), należy dokładnie wyliczyć ilość węglowodanów w diecie na dany posiłek (cukrzyca typ I), etc. O tym, że pacjent wymaga diety specjalistycznej informuje dietetyk przy doborze sposobu leczenia;

450 zł jadłospisy specjalistyczne

 
11. Jadłospis specjalistyczny 1 dzień 1 dzień jadłospisu specjalistycznego, przykładowe przepisy 35 zł
12. Pakiet Onkologiczny
 • dokładny wywiad dietetyczny wraz z pomiarem składu ciała
 • 14 dniowy jadłospis dopasowany do zapotrzebowania energetycznego pacjenta, zbilansowany pod kątem odpowiedniego odżywienia pacjenta, uwzględniający skutki uboczne radio i chemioterapii. W razie konieczności zaordynowanie konkretnych preparatów odżywczych wkomponowanych odpowiednio w potrawy, aby pacjent chętnie jadł przygotowywane posiłki. Jadłospis układany jest w systemie 7dni + 7 dni. Pierwsze 7 dni układane jest po wywiadzie dietetycznym aby pacjent sprawdził czy wszystkie produkty z diety dobrze toleruje. Kolejne siedem dni dietetyk układa po pierwszej wizycie kontrolnej, uwzględniając uwagi pacjenta.
 • wizyta kontrola wraz z pomiarem składu ciała
 650 zł Żywienie w onkologii

 

.13

Plan dietetyczny 

Sportowcy

 • wyliczenie zapotrzebowania enegetycznego (kcal, białka, tłuszcze, węglowodany) z uwzględnieniem ilości treningów i jego rodzaju
 • ustalenie liczby posiłków i rozkładu pożywienia w ciągu dnia  pod względem treningów (kiedy posiłki z większym udziałem białka, kiedy uzupełnienie węglowodanów, kiedy i jakie tłuszcze do spożycia)
 • opracowanie listy produktów wskazanych i przeciwskazanych, z uwzględnieniem produktów korzystnych dla sportowców pod względem uzupełniania niedoborów witamin, składników mineralnych 
 • opracowanie planu dietetycznego w oparciu o wymienniki produktów. Wymienniki- w naszej poradni, dla wygody klientów posługujemy się systemem wymienników spożywczych. Wyróżnimy kilka grup produktów/ grup wymienników takich jak: warzywne, owocowe, skrobiowe, mięsne, tłuszczowe, mleczne oraz na potrzeby sportowców grupę przekąsek węglowodanowych (porcje cukrowe). My powiemy Ci ile jakich wymienników powinno być w jakim posiłku, a Tobie łatwiej będzie samodzielnie komponować swoje posiłki. Wymienniki nauczą Cię jak komponować swój własny jadłospis. Pozwoli Ci to nie tylko osiągnąć wyznaczony cel, ale łatwo go utrzymać.
 • uwzględnienie w diecie preparatów izotonicznych i ew. preparatów wzbogających dietę
300 zł Żywienie w sporcie

 

Inne (spotkania online oraz spotkania indywidualne z testami na nietolerancje pokarmowe)

 

  Usługa Zakres usługi Cena  
1. Dieta przez Internet
 • pakiet Przyjemne odchudzanie
 • pakiet Zdrowe serce
 • pakiet Zdrowy przewód pokarmowy
350 zł

Gabi-net,

dieta przez Internet

2. Dieta dla przyszłej mamy
 • pakiet podstawowy dla kobiety w ciąży
430 zł
3. Dieta ciążowa i początek laktacji
 • pakiet Baby VIP
660 zł
4. Dieta w trakcie leczenia chorób nowotworowych
 • analiza stanu odżywienia i dotychczasowej diety
 • jadłospis na 14 dni dopasowany do aktualnych potrzeb
 • możliwość kontaktu z dietetykiem przez miesiąc w celach modyfikacji jadłospisu
500 zł